İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Türkiye
  3. Türkiye’de Bungalov Hangi Şehirlerde Var?

Türkiye’de Bungalov Hangi Şehirlerde Var?

**

Pahalı ve lüks otellerde tatil yapmak yerine, şirin ve mütevazi yapıda bungalov evleri tercih eden misafirler, Bungalov tatil yerleri Türkiye başlığı altında, sevdikleriyle keyifli vakit geçirebilecekleri tatil yerleri araştırmaya devam etmektedirler

Hayıtbükü

Türkiye’de bugalov ev denildiği zaman Datça’da yer alan Hayıtbükü’nden bahsetmezsek olmaz. Burada yer alan bungalov evler, denize 50 m uzaklıkta ve harika bir doğaya sahiptir. Burada konakladığınız zaman birçok aktiviteden faydalanmanız da mümkün olacaktır.

Sultan Camp

Fethiye’de yer alan Kabak Koyundan bahsedildiği zaman, bungalov evlerin varlığını anlatmazsak olmaz. Bu yerleşim daha çok kamp alanları ve ağaçtan evleriyle meşhur bir yerdir. Eğer tatil yapmak için Kabak Koyunu tercih ettiyseniz, Sultan Camp ’ta eşsiz bir manzara da sizi bekliyor olacaktır.

Koala Bungalows

Bungalow evlerin en yaygın olduğu yerleşimlerden bir tanesi de Antalya’nın Olympos ilçesi olmuştur. Özellikle de Koala Bungalows da konaklamayı düşünüyorsanız, buraya hayvan dostlarınızla gelmeniz de mümkün olacaktır.

İda Natura Bungalov

Kaz Dağları’nda bulunan bu yer her yıl binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Özellikle de Türkiye’nin en güzel bungalov evleri sıralaması yapacaksak, Kaz Dağları bu sıranın başında gelecektir. Muhteşem bir doğa yapısına sahip olan Kaz Dağları’na tatile gelmeyi düşünüyorsanız, bungalov evleri tercih edebilir ve mütevazi bir tatil yapabilirsiniz. Aynı zamanda bungalov evlerin bulunduğu konum, Kazdağı Milli Parkı’na da yakın bir yerdedir.

Palmira Bungalow

Marmaris, kalabalığıyla ünlü tatil yerlerinden bir tanesi olsa da Marmaris’in ilçelerinden biri olan Selimiye daha sessiz ve daha sakin bir konaklama yerdir. Özellikle de doğayla iç içe kalmaktan hoşlanan biriyseniz, Marmaris’teki palmira bungalow evler beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Ada Bungalov

Tatil yerlerinin o meşhur kalabalığından bir nebze de olsa sıyrılmak istiyorsanız. Ada bungalov evlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde yer alan bu bungalov evler, sezon boyunca birçok insan tarafından tercih edilmeye de devam etmektedir. Özellikle de doğayla iç içe kalmayı seviyor ve tatil yapmaktan daha çok huzur bulup dinlenmeyi amaçlıyorsanız, serin havasıyla her mevsim burayı tercih edebilirsiniz.

Pitos Bungalows

Denize sıfır bungalov evler arasında yer alan Pitos Bungalows evleri, Bodrum’un Gümüşlük ilçesine de 2 km kadar uzaklıktadır. Aynı zamanda Pitos Bungalows tesislerinde yemek yiyebileceğiniz ve bir şeyler içebileceğiniz bir tesis de bulunmaktadır. Mükemmel bir manzaraya ev sahipliği yapan Pitos bungalows evlerden Bodrum’un eşsiz güzelliklerini seyretmeniz de mümkün olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap