İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Antalya
  3. Antalya Tekne Turları

Antalya Tekne Turları

1-

Tatil için tercihiniz Antalya olduysa ve daha keyifli bir şekilde tatil yapmak istiyorsanız, Antalya Tekne Turları araştırmanız ve bunlara katılım sağlamanız tatilinizin daha keyifli bir hale gelmesine de yardımcı olacaktır. Tekne turları sayesinde, Antalya’nın muhteşem doğası ve denizini daha yakından tanıyabilmeniz ve sevdiklerinizle huzurlu bir vakit geçirmeniz ve aynı zamanda eğlenmeniz de mümkün olacaktır.

Günübirlik Tekne Turları

Günübirlik tekne turları, Antalya’ya giden herkesin yapmadan dönmediği aktivitelerden bir tanesidir. Özellikle de Antalya’nın merkezinde kalıyorsanız Kaleiçi’nde birçok günübirlik tekne turu imkanıyla karşılaşmanız mümkün olacaktır. Bu tekne turlarının süresi ise; tamamen sizin isteğinize göre olacaktır. Dilerseniz 40-45 dakika arasında dilerseniz de sabahtan akşama kadar tekne turu yapmanız mümkündür. Eğer bu turlara Kaleiçi’nden katılmayı düşünüyorsanız, Kemer’e kadar gidecek olan turlarla karşılaşmanız mümkündür. Tur içerisinde Antalya’nın muhteşem koylarını gezebilir ve doğa güzelliğinin de tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda tekne turlarına çıktığınız zaman, Antalya’nın birçok mağarasını görme imkanınız da olacaktır.

Teknede Yeme ve İçme

Tekne turlarına katılmadan önce size yemekli menü almak isteyip istemediğiniz mutlaka sorulacaktır. Eğer yemekli bir tura katılım sağlayacaksınız, bu durum sizin için daha avantajlı olacaktır. Özellikle de tüm gün süren turlara katıldıysanız, denize girip çıktığınız için acıkacaksınızdır. Turu satın alırken, içerisinde olan menü ya da içecekler size yetmediyse ise; ekstra ücret ödeyerek farklı şeyler satın almanız da mümkün olacaktır. Ancak tekneye binerken içeriye dışardan yemek ya da içecek herhangi bir şey sokmanız kesinlikle yasaktır.

Konyaaltı Tekne Turları

Antalya’nın en büyük plajı Konyaaltı plajıdır. Bir uçtan diğer uca kadar uzanan Konyaaltı sahili Antalya’ya gelen birçok insanın da görmek istediği yerlerden bir tanesidir. Ancak bu plaj her zaman çok kalabalıktır. Bu nedenle Antalya’ya gelen birçok insan Antalya, konyaaltı tekne turları seçeneklerinden faydalanarak bu plajı görürler. Aynı zamanda Konyaaltı plajına geldiğiniz zaman, tekne bir süreliğine duracak ve denizin keyfini çıkarmanız için size süre tanıyacaktır.

Olympos Tekne Turları

Antalya’ya geldiyseniz Olympos tekne turları olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Olympos, Çıralı ve Adrasan üçlüsü, her sene yerli, yabancı olmak üzere birçok turiste de ev sahipliği yapmaktadır. Eskiden az bilinen yerleşimlerden biri olsa da şimdilerde hemen hemen herkesin sıklıkla gittiği Olympos’a tekne turları ile gitmeniz sizin için de daha iyi olacaktır. Olympos’ta tekneden inip, denize girdikten ve keyifli vakit geçirdikten sonra, tekneniz sizi nereden aldıysa geri oraya bırakcaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap