İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Türkiye
  3. Bodrum’un En Güzel Plajları

Bodrum’un En Güzel Plajları

bodrumun-en-guzel-plajlari

Tatil cenneti olarak bilinip tercih edilen Bodrum’da çok fazla plajlar yer alır. Böylece tatil için rotanızı Bodrum olarak belirlediyseniz, en güzel plajlarında yerinizi almalısınız. Bu sayede Bodrum ziyaretlerinizi yaparken, plajlarında harika zamanlar geçirmeye başlamış olacaksınız. Bodrum’un en güzel plajları ile ilgili bilgi almak isteyenlere özel sıraladık.

Kargıcak Koyu Ziyareti

Kargıcak koyu, eşsiz manzarasıyla kendisine hayran bırakan yerlerden biridir. Burası ıssız bir yer olduğu için kafa dinlemek için birebir diyebiliriz. Böylece gürültülü ortamdan uzaklaşarak harika, sessiz bir gün geçirmeye başlayabilirsiniz. Fakat buraya geliyorsanız yanınızda mutlaka yiyecek ve içecekleri getirmeniz gerekebilir. Çünkü ıssız bir yer olduğundan dolayı doğal olarak aradıklarınızı tam manasıyla bulamayabilirsiniz. Sıkıntı çekmemeniz adına önlemlerinizi olabildiğince önceden almanız gerekecektir. Yanınıza çadır da alarak burada güzel bir konaklama yapabilirsiniz.

Bodrum Peksimet

Bodrum’un az bilinse de, keşfedenlerin çok fazla vazgeçemediği bir yerdir. Sahili, restoranıyla tatil yapabileceğiniz yer olarak karşımıza çıkar. Ücretsiz bir şekilde şezlongları kullanabiliyor olmanız burayı daha cazip hale getiriyor. Fakat Bodrum peksimet plajında, ziyaretçileri en çok sıkıntıya sokan noktalardan biri tuvalet olmayışı. Böylece tatilciler  wc ihtiyaçlarını karşılamakta zor duruma düşebiliyor.

Bodrum Torba Plaj

Bodrum’un halk plajı olarak ziyaret edilen Torba ’da harika bir plaj keyfini sürdürebilirsiniz. Bodrum’un diğer plajlarına oranla, burası daha ferah özelliğe sahiptir.  Tuvalet, duş, soyunma kabini, restoranlar gibi tüm ihtiyaçlarınızı kolay şekilde karşılamanıza yardımcı olacak bir yer olarak göze çarpıyor. Böyle plaj keyfini daha iyi şekilde sürdürmeye başlayacaksınız. İstemediğiniz olumsuz sorunlarla karşı karşıya kalmayacaksınız. Plajın, boylu boyunca uzanan dükkanları, tatilcilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına ideal.

Gümüşlük Plaj

Bodrum denildiği zaman gidebileceğiniz bir başka plajlar içerisinde Gümüşlük yer alıyor. Gümüşlük ziyareti yapan gezginler, buranın oldukça güzel olduğunu söylüyor. Gümüşlük ’ten mutlu şekilde ayrılmaya başlıyorlar. Eğer ki Tavşan adasına gitmek isterseniz, yürüyerek gidebilirsiniz. Çünkü burası, Tavşan adasına oldukça yakın mesafe de yer alıyor. Bodrum plajlarında harika bir gün geçirmek için şimdiden hazırlıklarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Hangi plajını isterseniz ister araçla isterseniz de plajlara giden otobüslerle ulaşım yapabileceksiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap