İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Türkiye
  3. Akdeniz Bölgesinde Gidilebilecek Kamp Alanları

Akdeniz Bölgesinde Gidilebilecek Kamp Alanları

akdeniz-bolgesi-kamp-alanlari

Akdeniz bölgesinde gidilebilecek kamp alanları size aynı zamanda Akdeniz’in en muhteşem denizini görme imkanı sağlayan alanlardır. Yeşil bir örtü ile buluşan deniz oldukça berrak ve dünyanın en temiz denizlerinden birisidir. Kumu görebileceğiniz, birçok deniz güzelliğine şahit olurken aynı zamanda doğanın içindeki eşsiz uyumu da yaşayacağınız bir kamp ayrıcalığı sizi bekliyor.

Akdeniz Bölgesi Kamp Alanları

Akdeniz bölgesinde gidilebilecek kamp alanları ile ilgili detaylı bir araştırma yaptık. Hem aile hem de genç jenerasyon için uygun olan, donanımlı kamp alanları ile güzel bir tatil yapma imkanınız var. Üstelik kamp tatilleri oldukça eğlenceli olmasının yanı sıra her bütçeye de uygun.

  • Olympos

Akdeniz dendiği zaman akla gelen ilk kamp alanı demek mümkün. Tarihi ile de dikkat çeken önemli bir yapıya da sahip olan bu alan ağaç evler ile de ünlü. Bungalov adı verilen evlerde yeni bir tatil anlayışı geliştirilmesini sağlayan bölgeye her sene birçok kampçı gitmektedir.

  • Salda Gölü

Türkiye için son dönemde gözde hale gelen Salda Gölü; muhteşem kumu ve tatlı gölü ile kampçıların gönlünde taht kurmuş bir alandı. Uzun zamandır birçok kampçının bildiği alan son dönemde daha popüler hale geldiği için artık daha kalabalık bir kamp alanı haline geldi.

  • Kaş

Kaş bölgesinde birden fazla kamp seçeneği bulmanız mümkündür. Karavan ve çadır ile kamp yapma imkanı sunan birçok alan bulabilirsiniz. Özel kamp tesisleri olarak da zengin bir alandır. Bunun yanı sıra bungalov evler ile de dikkatleri üzerine geçmeyi başarmış bir alandır. İlçe merkezine yakın bir alan olduğu için ihtiyaçlarınızı da kolay bir şekilde karşılamanız mümkündür.

  • Adrasan

Akdeniz bölgesinde gidilebilecek kamp alanları arasında birçok kişinin favorisi arasında bulunan Adrasan; çok fazla tercih edilen bir kamp alanıdır. Tenha bir bölge olmasına rağmen her mevsimde kampçıları burada görmek mümkündür. Özellikle karavan kampı yapanların sempati duydukları Adrasan; ihtiyaçları da kolay bir şekilde karşılamanıza imkan sağlar. Birçok tesise ulaşmak mümkündür ve aynı zamanda konaklama alanlarına da yakın olduğu için istediğiniz zaman tatil şeklinizi değiştirmenize de imkan sağlar.

Yorum Yap

Yorum Yap