İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Türkiye
  3. Ege Bölgesi En Güzel Kamp Alanları

Ege Bölgesi En Güzel Kamp Alanları

ege-kamp-alanlari

Ege bölgesinde en güzel kamp alanları arasında sayabileceğiniz eşsiz kamp alanları yer almaktadır. Bu alanların bazıları ücretli bazıları ise ücretsizdir. Ücretli olan kamp alanlarında normal bir kamp alanından çok daha fazla imkan bulabileceğinizi söylemek mümkündür. Özellikle çocuklu ailelerin burada çok daha rahat edeceklerini söylemek mümkündür. Kamp alanları genel olarak şehir merkezlerine uzak olduğu için ücretli olan alanlarda çok daha hızlı bir şekilde yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Ege Bölgesi Ücretli Kamp Alanları

Ege bölgesinde en güzel kamp alanları sayılmaya başlansa ilk olarak ücretli kamplar yer alacaktır. İmkan ve çevre olarak son derece güzel bir yapıları vardır.

  • Kalyoncu Kamp Alanı

Karavan ile kamp yapmayı sevenler için oldukça eğlenceli bir kamp alanı sunan bölge; ortak kullanım alanı olarak da avantajlar sunan bir kamptır. Ege’nin en sevilen kamp alanlarından birisidir. Halk plajının güzelliği de kişilerin denizin tadını çıkarmasını sağlamaktadır.

  • Dereli Kamp Alanı

İzmir için en gözde kamp alanlarından birisidir. Market ve aynı zamanda restoranlar ile de yoğun olan bu bölgede son derece fazla imkanı bir arada bulmanız mümkündür. Efes Antik kenti ile de yakın mesafede olan kamp alanı tarih içerisinde geziler yapmanıza da olanak sağlar.

  • Ilıca Kamp Alanı

Bodrum’a yolunuz düşerse mutlaka keyfine varmanız gereken bir kamp alanıdır. Hava limanına ve merkeze oldukça yakın bir konumda olması bu bölgede kamp hayatını oldukça kolay bir hale getirmiştir. Ayrıcalıklı bir kamp olduğunu belirtmekte fayda vardır. Kamp çadır ile gelenlere açık olduğu gibi karavan için de uygun bir yerdir.

  • Küçük Kargı Orman Kampı

Ege bölgesinin en güzel kamp alanları içerisinde yerini alan Fethiye’nin gözde kampı Küçük Kargı Orman Kampı; yeşillikler içerisinde muhteşem bir deniz ile sizi bir araya getirecek bir kamptır. Orman kampı yapmak isteyenler için en doğru adres olacaktır. Sakin bir kamp isteyenler karavanla dahi olsa bu alanı tercih edebilirler. Bütün ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabileceğiniz donanımlı bir kamp alanıdır. Bu nedenle yoğun tedbirler almadan sakin bir kamp süresi geçirmenize imkan sağlar.

Yorum Yap

Yorum Yap