İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İzmir
  3. İzmirin En İyi Kamp Alanları

İzmirin En İyi Kamp Alanları

**

İzmirin en iyi kamp alanları, şehirde özellikle yaz aylarında maceracı kişiliğe sahip olan kişiler tarafından araştırılan ve tercih edilen bölgelerdir. Normal şartlarda otel, pansiyon tercih etmek hem çok maliyetli olabilmekte hem de doğayla iç içe keyifli bir deneyim yaşayabilmeye olanak sağlamamaktadır.

Kendi koşulları çerçevesinde doğanın tadını çıkartarak vakit geçirmek isteyen kişiler için tercih edilebilecek seçenekler arasında özellikle İzmirin en iyi kamp alanları dikkat çekmektedir. Kamp çantası ve çadırıyla gündüzün de gecenin de ayrı keyifli geçtiği bir kamp deneyimi yaşamak isteyenler için şehrin en iyi kamp alanlarını yazımızda anlatıyor olacağız.

Kalemlik Orman Kampı

Kalemlik orman kampı, hem mavinin hem de yeşilin ayrı ayrı tonlarının bulunduğu bir cennet görüntüsü içerisinde, şehir hayatının yorucu atmosferinden sıkılmış kişilere en uygun alanlardan birini sunmaktadır. Özellikle çadır götürmeye gerek kalmayan, çadır kiralama ve bungalov hizmeti seçenekleri sunulan bu bölgede ihtiyaç duyulan her şeye erişim sağlanabilmektedir.

Restoran, piknik bölgeleri, otopark, büfe, içme suyu, duş ve tuvalete erişim sağlanabilen Kalemlik Orman Kampı kamp yapmayı seven kişilerin İzmir’de tercih edebileceği en iyi bölgelerden biridir.

Hipo Kamp

Hipo Kamp, İzmir’de kamp denilince akla gelen en önemli bölgelerden bir diğeridir. Denize sıfır bölgede bulunan bu kamp alanında günün istenilen her saatinde denizin tadını çıkartmak olanaklı hale gelmektedir. Aynı zamanda büyük ağaçların ve çiçek bahçelerinin bulunduğu bu bölge doğa severler için eşsiz bir atmosfer yaratmaktadır.

Bungalov, telefon, karavanlar, kiralık kasa, market ve restoran gibi pek çok seçeneğin bulunduğu Hipo Kamp her sene pek çok kişiyi ağırlamaktadır. Özellikle aileler tarafından tercih edilen bu bölgenin aynı zamanda temiz olması da ilgi çekici hale gelmesini sağlayan özelliklerden biridir.

Karavan tercih eden kişiler için atık ünitesi bulunmasının yanında günün 24 saatinde güvenlik hizmeti sunulması bakımından da son derece güvenilir bir ortam yaratılmış olmaktadır. Yakınlardaki yerleşim bölgelerine de yakın olması bakımından Gümüldür kamp alanları içerisinde en çok tercih edilen seçenek haline gelmiştir.

Yorum Yap

Yorum Yap