İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İstanbul
  3. Marmara Bölgesi İçin Tatil Önerileri

Marmara Bölgesi İçin Tatil Önerileri

marmara-bolgesi-tatil-onerileri

Marmara bölgesinde de popüler gidebileceğiniz tatil beldeleri bulunuyor. Bu sayede tatilinizi oldukça güzel ve keyif dolu şekilde geçirmeye başlamış olacaksınız. Harika bir tatil ile karşı karşıya kalmaya başlayacaksınız. Marmara bölgesi için tatil önerileri sizin için hazırladık. Böylece Marmara bölgesine geldiğiniz zaman tatil yerlerinden bir veya birkaçını ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Adalar Ziyareti

Hafta sonunu güzel şekilde değerlendirmek için, İstanbul adaları tercih edebilirsiniz. Marmara Bölgesinin, hafta sonu için ziyaret edebileceğiniz yerleri arasında bulunuyor. Yeşilliği ve aynı zamanda masmavi deniziyle, huzurlu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Muhteşem köşklere sahip olan tarihi sokaklarında, gezmelerinizi yapabilirsiniz.

Erdek Tatil

Balıkesir şehrinde bulunan Erdek, en eski tatil beldelerinden biri olarak karşımıza çıkar. Marmara denizin Erdek yarımadası konumunda bulunur. Buranın ziyaretçiler açısından en güzel yanlarından biri son derece sakin bir yer olmasıdır. Böylece tatilinizi huzurlu bir şekilde yapabilmenize yardımcı olacaktır. Çok fazla gürültülü tatil yerlerini sevmiyorsanız, Erdek’te tatilinizi yapabilirsiniz.

Marmara Avşa Adası Tatil Beldesi

Marmara’nın tatil yerleri içerisinde Avşa adası yer alır. Böylece harika bir tatil yeri olarak avşa adasını seçebilirsiniz. Burada daha çok pansiyonlar yer alır. Böylece Avşa adasına geldiğiniz zaman konaklamanızı pansiyonlarda yapabilirsiniz.

Gönen’de Tatil

Balıkesir Gönen, kaplıcaları ile adını duyuran tatil yeridir. Şifa kaynağı özelliğine sahip kaplıcalarından faydalanabilirsiniz.  Burası konum olarak bakıldığı zaman   Bursa’ya da yakındır. Böylece Gönen ziyaretlerinizi yaptıktan sonra dilerseniz Bursa’ya yolculuk yapabilirsiniz.

Bozcada Turuna Var Mısınız?

Bozcada, Çanakkale ilimizde yer alan  tatil yerindendir. Burası birçok kişi tarafından çok fazla ilgi gören bir yerdir. Öyle ki buraya geldiğiniz zaman ise kaliteli  bir şekilde tatil yapmaya başlayabilirsiniz. Kendi şahsi aracınızla buraya ulaşımlarınızı sorunsuz olarak yapabilmeniz mümkündür. Böylece tatilinizi daha keyifli şekilde yapmaya başlayacaksınız.  Bozcada civarında konforlu şekilde konaklayabileceğiniz butik otellerinden, pansiyonlara kadar her şeyi bulabilirsiniz.

Şile Yolculuk

Marmara bölgesinin eşsiz sahiliyle kendisine hayran bırakan bir yer Şile’den söz edebiliriz.  Tatil severler içinde, Marmara bölgesine geldikleri zaman gidebilecekleri tatil yeri olarak karşımıza Şile çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap